Kolymbia - Kolimbia Rhodos

Kolymbia - Kolimbia Rhodos

Vyhledejte si volné termíny zájezdů na Rhodos. Jako zemi zvolte Řecko. Jako lokalitu vyberte Rhodos. Typ dopravy zvolte leteckou.

Pro zobrazení zájezdů zvolte:

Země: Řecko   Lokalita: Rhodos

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Kolymbia - Kolimbia Rhodos

Město Kolímbia je takové nově vytvořené městečko za účelem turistického ruchu. Vzniklo pro hosty, aby uspokojilo všechny jejich touhy na dovolené u moře. Zajímavostí je, že všechny ulice v tomto městě jsou pojmenovány podle hlavních evropských měst. A co tu najdete? Plno restaurací, barů, obchodů, stánků se suvenýry a samozřejmě nesmějí chybět hotely. Chodit budete na písečnou pláž, kterou omývají malé vlnky a větší se tu objeví jen díky proplouvající lodi J Nedaleko městečka Kolímbia směrem na jih ostrova se také rozprostírá krásná pláž Tsambíka. Není ještě moc zasažena turistickým ruchem a lidé se sem jezdí opravdu jen koupat a vychutnat si ten pohled, protože pláž Tsambíka je z obou stran obklopena skalami. Na pláži jsou postavena jen lehátka se slunečníky a jedna dřevěná bouda, kde si můžete koupit něco na jídlo či na pití.

Jak objednat zájezd na Rhodos

V červeno oranžovém vyhledávacím formuláři zvolte jako zemi Řecko. Jako lokalitu vyberte Rhodos. Dopravu zvolte leteckou - velmi rychlá a pohodlná. Poté stačí kliknout na "hledej!" a zobrazí se vám kompletní nabídka volných zájezdů.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2023