Rhodos krásné pláže a čisté moře

Rhodos krásné pláže a čisté moře

Vyhledejte si volné termíny zájezdů na Rhodos. Jako zemi zvolte Řecko. Jako lokalitu vyberte Rhodos. Typ dopravy zvolte leteckou.

Pro zobrazení zájezdů zvolte:

Země: Řecko   Lokalita: Rhodos

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Klidné a čisté moře

Většina turistů cestuje na ostrově do letovisek na východním pobřeží Rhodu. Zde na vás čeká čisté Středozemní moře s menšími vlnkami. Pláže jsou písčité a neplacené, pouze pokud se nechcete celý den pařit na sluníčku, které je zde opravdu ostré, můžete si zakoupit za cca. 7 € slunečník včetně dvou lehátek. Do vody se vchází snadno a postupný vstup do moře je ideální jak pro děti, tak i pro lidi, kteří si pinkají s míčem nebo dovádějí ve vodě na lehátkách a nemají rádi hloubku.

Vodní sporty a aktivity

Rybiček ve vodě moc nenajdete, ani žádné tajemné poklady či mořské řasy. Potápění a šnorchlování u pobřeží si tedy moc neužijete. Zato jsou u větších středisek nejrůznější nabídky vodních sportů a radovánek, počínaje vodním skútrem, jízdou na vodních lyžích či „banánu“ a konče winsurfingem. Oblíbenou zábavou u turistů se stal také let na padáku, při kterém vás táhne motorový člun.

Pro dobrodruhy divoká příroda

Západní pobřeží je už na pouhý pohled o mnoho divočejší, ale také zachovalejší a přírodnější než východní pobřeží. Pláže jsou však většinou pokryty kameny nebo hrubým pískem, který se mísí s kamením. Vlny jsou větší, ti, kdo je upřednostňují, se v nich jistě dosyta vyřádí, ale po určitém čase už každý zatouží po klidném moři a jemném písečku.

Bouřlivější Egejské moře s sebou také často přinese nějaké traviny a není tak čisťounké jako Středozemní moře. Pro vyznavače windsurfingu a jiných podobných sportů je však toto pobřeží to pravé ořechové. Celkově však pro západní divoké pobřeží platí – málo letovisek, krátké pláže, skaliska a málo lidí.

Jak objednat zájezd na Rhodos

V červeno oranžovém vyhledávacím formuláři zvolte jako zemi Řecko. Jako lokalitu vyberte Rhodos. Dopravu zvolte leteckou - velmi rychlá a pohodlná. Poté stačí kliknout na "hledej!" a zobrazí se vám kompletní nabídka volných zájezdů.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024