Městečko Kallithéa Rhodos

Městečko Kallithéa Rhodos

Vyhledejte si volné termíny zájezdů na Rhodos. Jako zemi zvolte Řecko. Jako lokalitu vyberte Rhodos. Typ dopravy zvolte leteckou.

Pro zobrazení zájezdů zvolte:

Země: Řecko   Lokalita: Rhodos

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Městečko Kallithéa

V městečku Kallithéa, ležící mezi městy Rhodos a Faliráki na severu východního pobřeží, založili Italové v minulém století lázně, které jsou nyní opravené a svítí bělotou. Na zdech jsou pověšeny zarámované fotografie lázní před opravou a po ní. Z obrázků jde vidět opravdu velký kus práce, který museli řemeslníci odvést, aby přivedli lázně do původního stavu, což se ale vyplatilo.

Odpočinek a pohoda

Ve stínu palem či slunečníků se můžete jen tak povalovat nebo popíjet nějaký drink, který vám umíchají v baru, svlažit se pak můžete v moři, vstup do něj je buď přímo z pláže nebo i ze schůdků obklopujících skalisek. Dá se říci, že je to luxus za příjemné ceny.

Ceny

Dospělý 2,50 €

Student 1, 50 €.

Otevírací doba je denně od 8h.

Po 20:00 zdarma.

Jak objednat zájezd na Rhodos

V červeno oranžovém vyhledávacím formuláři zvolte jako zemi Řecko. Jako lokalitu vyberte Rhodos. Dopravu zvolte leteckou - velmi rychlá a pohodlná. Poté stačí kliknout na "hledej!" a zobrazí se vám kompletní nabídka volných zájezdů.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2023