Město Archangelos Rhodos

Město Archangelos Rhodos

Vyhledejte si volné termíny zájezdů na Rhodos. Jako zemi zvolte Řecko. Jako lokalitu vyberte Rhodos. Typ dopravy zvolte leteckou.

Pro zobrazení zájezdů zvolte:

Země: Řecko   Lokalita: Rhodos

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Město Archangelos

V češtině znamená název tohoto města „Archanděl“. Městečko leží ve vnitrozemí a nestalo se jako jiná města centrem turistického ruchu, díky čemuž si i do dnešní doby uchovalo svůj původní ráz. Můžete se procházet úzkými uličkami, sem tam projdete okolo krámku či restaurace, hledět na vás budou bílé domečky, které v záři slunce silně svítí.

Střed města

Ve středu města stojí stará zvonice hlavního kostela zasvěcená archandělu Michaelovi. Nad městem jako jeho dominanta se vypíná zřícenina johanitské pevnosti z roku 1467. Stojí zato si sem vyjít a z kopce se rozhlédnout po celém kraji, městečku a nedaleké pláži Stegná.

Pevnost

Cestou k pevnosti půjdete po kamenitých schodech nebo vyhloubených do země, kolem vás budou jen samé suché keříky, jistě také potkáte několik koz, které se pasou snad všude na ostrově, i když je záhadou, co vlastně jí, protože je často najdete v místech úplné pustiny a sucha. Až si vyfotíte pevnost zpod kopce, můžete si nahoře zazvonit i na zvon, který zde visí, má nádherný silný zvuk.

Jak objednat zájezd na Rhodos

V červeno oranžovém vyhledávacím formuláři zvolte jako zemi Řecko. Jako lokalitu vyberte Rhodos. Dopravu zvolte leteckou - velmi rychlá a pohodlná. Poté stačí kliknout na "hledej!" a zobrazí se vám kompletní nabídka volných zájezdů.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2023