Proč si vybrat Rhodos

Proč si vybrat Rhodos

Vyhledejte si volné termíny zájezdů na Rhodos. Jako zemi zvolte Řecko. Jako lokalitu vyberte Rhodos. Typ dopravy zvolte leteckou.

Pro zobrazení zájezdů zvolte:

Země: Řecko   Lokalita: Rhodos

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Proč na dovolenou na Rhodos

Co činí ostrov Rhodos velmi oblíbeným a hojně navštěvovaným nejen v době hlavní sezóny, je počet slunečných dnů – 259. Již v minulosti Rhodos navštěvovali lidé a vyhřívali se celé měsíce na skvostných plážích ostrova. Rhodos je také spojen s bohem slunce Héliem, na kterého se údajně zapomnělo při rozdělování Země mezi bohy. Jako náhrada mu byl poté přidělen ostrov Rhodos.

Kallithéa a Faliráki

Sever ostrova doslova tepe životem, turismem a cestovním ruchem. Na severním výběžku ostrova se nachází město Rhodos, nedaleko něj je letiště, odkud je každý dopraven do svého hotelu, a dále města Kallithéa a Faliráki.

Pohoda a odpočinek

Na Rhodosu máte 2 možnosti, jak strávit dovolenou. Buď se budete zdržovat v hotelovém areálu či penzionu, chodit se každý den slunit na pláž a večer zapíjet drinky v nejrůznějších barech, nebo si můžete půjčit auto (půjčovny aut jsou snad na každém rohu) a projet si ostrov podle svého gusta křížem krážem.

Aktivně strávená dovolená

Zajímavější a dobrodružnější je samozřejmě druhá možnost, protože tak se neokradete o poznání pravé tváře ostrova. Můžete si zajet do vesniček ve vnitrozemí, vykoupat se na různých plážích a ne jen na té, která stojí nejblíže vašemu hotelu… Stejně tak skvěle zabavíte děti, pokud plánujete rodinnou dovolenou. Největšími lákadly jsou určitě Údolí motýlů – Petaloudes, nový vodní aquapark Water park, Údolí se sedmi prameny – Eptá Pigés nebo výlet lodí na nedaleký ostrov Symi.

Jak objednat zájezd na Rhodos

V červeno oranžovém vyhledávacím formuláři zvolte jako zemi Řecko. Jako lokalitu vyberte Rhodos. Dopravu zvolte leteckou - velmi rychlá a pohodlná. Poté stačí kliknout na "hledej!" a zobrazí se vám kompletní nabídka volných zájezdů.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2023