Letovisko Faliraki Rhodos

Letovisko Faliraki Rhodos

Vyhledejte si volné termíny zájezdů na Rhodos. Jako zemi zvolte Řecko. Jako lokalitu vyberte Rhodos. Typ dopravy zvolte leteckou.

Pro zobrazení zájezdů zvolte:

Země: Řecko   Lokalita: Rhodos

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Letovisko Faliraki Rhodos

Letovisko Faliráki se nachází mezi městy Rhodos a Kolímbia. Má výhodnou polohu, z Faliráki jezdí autobusy nebo lodě přímo do města Rhodos. Kromě polohy symbolizuje toto letovisko i dlouhá písčitá pláž, která je neplacená. Najdete tu ale plno lehátek a slunečníků, za které si stačí jen zaplatit a na celý den jsou vaše. Moře je klidné s malými vlnkami a pláže jsou zaplněny turisty. Během dne je snad každý u moře a buď chytá bronz, nebo dovádí ve vodě.

Noční život ve Faliraki

Naopak s ustávajícím sluníčkem a blížícím se večerem začínají otevírat bary a restaurace, pouští hlasitou hudbu a snaží se pomocí svých dívčích návnad přilákat turisty právě do svého podniku. Tyto „dívčí návnady“ jsou mladé holky, které mají na sobě často šílené oblečky, aby budily pozornost, a dávají kolemjdoucím turistům malé kartičky s názvem jejich podniku a k tomu ještě přidají pár vět v angličtině.

Noční život tohoto střediska je bohatý, všude to žije, všechny ulice jsou přeplněny lidmi a obchodníci mají žně. Po Faliráki jezdí také malý vláček pro turisty velké i malé, aby je provezl všemi ulicemi v městě. Jezdí během dne i večer, ale ve večerních hodinách bývá vždy mnohem více naplněn, protože slunce už tolik nepaří a každý brouzdá venku.

Večerní pláž a romantika

Pokud chcete být večer venku, ale netoužíte posedávat po barech a překřikovat se díky hlasité hudbě, pak si zajděte na pláž. Lehátka tu už nikdo nehlídá, od moře příjemně pofukuje, k vám doléhají hlasy a hudba už slaběji a máte prostor na večerní, třeba i romantické rozjímaní. Můžete pozorovat hvězdy, družice nebo letadla nebo dělat i jiné věci.

Jak objednat zájezd na Rhodos

V červeno oranžovém vyhledávacím formuláři zvolte jako zemi Řecko. Jako lokalitu vyberte Rhodos. Dopravu zvolte leteckou - velmi rychlá a pohodlná. Poté stačí kliknout na "hledej!" a zobrazí se vám kompletní nabídka volných zájezdů.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024