Prassonísi – Cíp ostrova Rhodos

Prassonísi – Cíp ostrova Rhodos

Vyhledejte si volné termíny zájezdů na Rhodos. Jako zemi zvolte Řecko. Jako lokalitu vyberte Rhodos. Typ dopravy zvolte leteckou.

Pro zobrazení zájezdů zvolte:

Země: Řecko   Lokalita: Rhodos

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Prassonísi – Cíp ostrova Rhodos

Neobvyklá a úžasná podívaná, která vás uchvátí jako málo památek nebo zážitků, je jižní cíp ostrova Rhodos. Sbíhají se tu totiž dvě moře – Egejské a Středozemní. Mezi těmito moři je úzká pláž, po které můžete přebíhat a chvíli se koupat v Egejském moři a chvíli zase ve Středozemním. Je to úžasný zážitek a pastva pro oči. Už jen při příjezdu z kopce k pláži vidíte ten velký rozdíl.

Každé moře je jiné

Každé moře je totiž úplně jiné. Egejské moře je mohutné a k pláži žene velké vlny. Naopak Středozemní moře, přestože zde na otevřeném prostranství silně fouká, je o poznání klidnější. V obou mořích se však prohánějí na vlnách po větru vyznavači windsurfingu.

Egejské moře

Do Egejského moře je výhrou mít boty do vody, přece jen jsou tu kameny a větší vlny, kterých se ale zase nemusíte bát. Při přeběhnutí z jednoho moře do druhého po pláži se ale připravte na silný vítr způsobující, že s sebou žene drobná zrníčka písku a vy budete mít lýtka za chvíli zašvihaná pískem. Dá se to ale přežít a pro tu podívanou i vykoupání sem přijede nejedno auto a zvědavec. Pro krásnou fotku si také můžete vyjet autem nebo jít pěšky na protější kopec po prašné cestě, odkud neopakovatelně zachytíte zvláštnost těchto dvou moří, dělící je od sebe jen úzká pláž.

Jak objednat zájezd na Rhodos

V červeno oranžovém vyhledávacím formuláři zvolte jako zemi Řecko. Jako lokalitu vyberte Rhodos. Dopravu zvolte leteckou - velmi rychlá a pohodlná. Poté stačí kliknout na "hledej!" a zobrazí se vám kompletní nabídka volných zájezdů.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024