Údolí Eptá Pigés

Údolí Eptá Pigés

Vyhledejte si volné termíny zájezdů na Rhodos. Jako zemi zvolte Řecko. Jako lokalitu vyberte Rhodos. Typ dopravy zvolte leteckou.

Pro zobrazení zájezdů zvolte:

Země: Řecko   Lokalita: Rhodos

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Eptá Pigés

Neboli Údolí u sedmi pramenů, tak je nazvané místo, kde ze země vyvěrá vedle sebe 7 pramenů. Tento výlet je odpočinkový ve stínu stromů, ideální pro děti, které se můžou brouzdat chladivým potůčkem. Ten vás po pár metrech zavede až k tunelu, kterým odvážnější z vás mohou projít a vyjít za kopcem.

Cesta tunelem

I když se zdá cesta tunelem pro někoho hrozivá nebo snad nebezpečná, není důvod, proč toto malé dobrodružství nezkusit. Každý den projde tunýlkem mnoho zvídavých návštěvníků. Výhodou je, pokud máte vody do vody nebo obuv, u které vám nevadí, že se nepromáčí. Půjdete totiž po oblázkových kamenech, což se nemusí každému ve tmě líbit.

Cestou temným tunelem jistě nebudete sami, těch s dobrodružnější povahou se vždy najde víc. Budete se brodit asi 10 cm chladivé vody, výhodné je mít s sebou baterku, stačí i světýlko z mobilu Na konci se pak potůček vlévá do malého jezírka, kde se také můžete vykoupat. Někdy však bývá jezírko vyschlejší, to záleží na době návštěvy.

Restaurace a řecká kuchyně

Pokud si tento výlet zvolíte na čas oběda, není problém pojíst v klidu v restauraci u vyvěrajících pramenů. Ceny jsou přívětivé a prostředí stínu a zurčícího potůčku se naprosto odlišuje od hustě obydlených letovisek nebo hotelových komplexů, kde si klidu moc neužijete.

Jak objednat zájezd na Rhodos

V červeno oranžovém vyhledávacím formuláři zvolte jako zemi Řecko. Jako lokalitu vyberte Rhodos. Dopravu zvolte leteckou - velmi rychlá a pohodlná. Poté stačí kliknout na "hledej!" a zobrazí se vám kompletní nabídka volných zájezdů.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024